Reklama

Reklama na portalu internetowym może przybierać rozmaite formy od artykułów sponsorowanych, standardowych banerów graficznych, boxów reklamowych, po reklamę w katalogu firm, czy działach tematycznych takich, jak: promocje, konkursy.

Powierzchnie reklamowe na naszych portalach zostały tak zaprojektowane, aby Klienci mogli wybierać odpowiednie miejsce dla swojej reklamy.

Powyższe formy reklamy nie wyczerpują oferty reklamowej, jaką możemy zaoferować swoim Klientom. Jesteśmy otwarci na indywidualne rozwiązania w zależności od potrzeb Klienta.

Przedstawiamy wybrane oferty reklamowe portalu, które są najczęściej wybierane przez naszych Klientów. Aby poznać szczegóły, wystarczy kliknąć na interesującą Państwa formę reklamy lub pobrać ofertę w pliku .pdf

 

W celu zamówienia reklamy prosimy o kontakt z działem obsługi klienta: 

Kontakt:
Regionalny Portal Busko.com.pl - dział obsługi klienta
ul. Batorego 4, 28-100 Busko-Zdrój
e-mail: redakcja@busko.com.pl
tel. kom. 600 786 786,  604 509 169
tel./ fax:  (41) 378 32 32

 

Marta Dąbrowska
e-mail:  redakcja@busko.com.pl
tel. 600 786 786

Marek Ciszewski
e-mail: redakcja@busko.com.pl
tel. 600 785 785


Imprezy

więcej
W Pińczowie zapowiada się wydarzenie, które z pewnością przyciągnie miłośników sztuki, historii i rzemiosła artystycznego. Muzeum Regionalne przygotowuje wyjątkową ekspozycję poświęconą porcelanie ćmielowskiej - symbolowi elegancji, precyzji i wielowiekowej tradycji.
Maj w Pińczowie będzie pełen kulturalnych wydarzeń. A w programie: 
2026-05-08 - 2026-05-27

Kulturalny Maj w Pińczowie

Świętokrzyska Kolejka Wąskotorowa Ciuchcia Ponidzie ponownie zaprosi na malownicze przejażdżki przez urokliwe tereny województwa świętokrzyskiego. Sezon turystyczny 2026 rozpocznie się już 1 maja i potrwa do końca września.
2026-05-10 - 2026-09-27

Ciuchcia Ponidzie zaprasza

Pięćdziesiąt lat muzyki, śpiewu i regionalnej tradycji sprawiło, że Buskie Spotkania z Folklorem stały się jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych województwa świętokrzyskiego. Jubileuszowa edycja w 2026 roku zapowiada się jako wyjątkowe święto żywego folkloru.
2026-05-16 - 2026-05-24

50. Buskie Spotkania z Folklorem

Wernisaż nowej wystawy poświęconej pińczowskim mistrzom kamieniarstwa oraz koncert energetycznej muzyki folkowej - tak zapowiada się tegoroczna Noc Muzeów w Pińczowie. Wydarzenie odbędzie się 16 maja i połączy historię regionu z muzyką inspirowaną tradycją Pienin i Karpat.
W niedzielę, 17 maja, Święty Krzyż ponownie stanie się miejscem spotkania miłośników folkloru, regionalnej kultury i świętokrzyskiej tradycji. Przed uczestnikami XIX Jarmark Świętokrzyski pod hasłem '(Z)godnie z tradycją…', który co roku przyciąga mieszkańców regionu oraz turystów z różnych części kraju.
Samorząd Województwa Świętokrzyskiego zaprasza lokalnych producentów, twórców ludowych, przedstawicieli gospodarstw agroturystycznych, kół gospodyń wiejskich oraz podmioty związane z turystyką do udziału w XXI Świętokrzyskim Jarmarku Agroturystycznym w charakterze wystawców.
W niedzielę, 9 sierpnia 2026 roku, w godzinach od 11.00 do 17.00 na terenie Parku Etnograficznego w Tokarni odbędzie się 20. edycja Motopikniku - Świętokrzyskiego Zlotu Motocykli i Pojazdów Zabytkowych. Wydarzenie organizowane jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego, Muzeum Wsi Kieleckiej oraz grupę Tylko Klasykiem.